Eğlence

Tahmin Edeceğinizden Çok Farklı Bir İsim: İşte Youtube Türkiye’nin En Çok İzlenen Videosu

Geçtiğimiz günlerde Youtube Türkiye’nin en büyük bireysel kanalı unvanını, 14,2 milyon abone sayısına ulaşan Oyuncak Avı isimli çocuk kanalına kaptırmıştı. Peki ya en Youtube Türkiye’de en çok izlenen video hangisi ? Aleyna Tilki mi ? Reynmen mi ? Hayır! Yine zirvede çocuk içerikleri üreten bir kanal var.

Family GamesTV isimli kanalın Esmanın Sihirli İçecekleri adlı videosu, Ocak 2019’da 464 milyon izlenmeye ulaşarak, Aleyna Tilki‘nin 426 milyon kez izlenen Cevapsız Çınlama şarkısını geride bırakmış ve YouTube Türkiye‘nin en çok izlenen videosu olmuştu. Neredeyse 1.5 yıl geçmiş olmasına rağmen tablo değişmedi.

Mayıs 2020 itibariyle 942.256.066 izlenme sayısına sahip olan video, YouTube Türkiye’nin zirvesinde yer almaya devam ediyor.

24 saat içerisinde en çok beğenilen ve en çok izlenen video ise Reynmen’in Derdim olsun klibi. 25 Ocak 2019’da piyasaya çıkan Derdim Olsun adlı şarkı, sadece 6 saatte Aleyna Tilki‘nin “Dipsiz Kuyum” şarkısının 2 ayda ulaştığı 650 bin beğeniyi geride bıraktı. 24 saat dolmadan 6.3 milyon izlenen videonu YouTube Türkiye‘nin bu konudaki rekorunu da ele geçirmiş oldu.

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı