Spor

Survivor’la Ekranlarda Fırtınalar Estiren Acun Ilıcalı; Avrupa’da Bir Kulüp Alabilirim!

Acun Ilıcalı, CNN TÜRK Instagram canlı yayınına katıldı. Ilıcalı, Fenerbahçe başkanlığı ile ilgili soruya cevap verirken kulüp alma hedefini açıkladı. Öte yandan Ilıcalı, Mesut Özil transferiyle ilgili konuştu. Survivor finali içinse tarih verdi. Televizyon dünyasının dev ismi, CNN TÜRK Instagram canlı yayınında soruları yanıtladı. Acun Ilıcalı’nın açıklamalarından satır başları şu şekilde; 

Bu yıl da Survivor’la ekranlarda fırtınalar estiren Acun Ilıcalı, CNN TÜRK Instagram canlı yayında merak edilenleri cevapladı. Ilıcalı “Spor kanalıyla ilgili de bir planım yok. Ancak şunu söyleyebilirim Avrupa’da bir kulüp almayı düşünüyorum.” dedi.

Avurupa’da bir kulüp alabilirim.

”Spor kanalı açmayı düşünmüyorum.” diyen Acun Ilıcalı ”Türkiye’de futbol üzerine negatif enerji azalırsadüşünebilirim. Survivor’da bile enerji var ve bunlarınfanları oluştu. Şimdi ortada ciddi bir gerginlik var. Bunu kaldırırım ama futbolda 10 katı olacak. Şu an Fenerbahçe, Erzurumspor ne isterse yaparım Şöyle bir planım var ama Avrupa’da bir kulüp satın alabilirim. Güzel bir yerden güzel bir kulüp olabilir.” ifadelerini kullandı.

Mesut Özil ve Arda Turan açıklaması

Fenerbahçe ile ilgili görüşlerini belirten Acun Ilıcalı, ”Fenerbahçe iyi bir dönem geçirmedii. Ben şunu getiririm falan diyemem. Çünkü ekonomik olarak durum iyi değil. 1 yıllık sözleşmesi var. Sözleşmesi bittiği anda Fenerbahçe’nin favori olduğunu düşünüyorum. Bu konuda da elimden geleni yaparım. Arda Turan Türkiye’nin en kariyerli futbolcusu. Bundan sonra hiç futbola dönmese de efsane olarak kalacak” dedi.

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı