Dizi-Sinema

Stranger Things’in 15 Yaşındaki Yıldızı Eleven Yeni Bir Film Çekiyor

Netflix’in dünyaca ünlü dizisi Stranger Things’in başrol oyuncusu, 15 yaşındaki Millie Bobby Brown yeni bir film çekiyor. Kardeşi Paige Brown ile yıllardır hikayesi üzerinde çalıştıklarını bildiren Millie, A Time Lost adlı filmlerinin çalışmalarına başlandığını resmen duyurdu.

Stranger Things’in 3. sezonu yayınladı. Geniş kitlelerce izlendi ve izleyenler tarafından tam not almayı başardı. 4. sezon için hala onay gelmedi. Ancak oyuncular başka projelerde yer alacak gibi görünüyor.

Ancak dizinin başrolü Eleven, kendi projesiyle izleyicilerin karşına çıkmaya hazırlanıyor.

Senaryosunu bizzat Millie Bobby Brown ve kardeşi Paige Brown’un yazdığı uzun metraj film olan A Time Lost için çalışmalar resmen başladı. A Time Lost, kızlarından biri kanserle mücadele eden iki Long Islandlı ailenin hikayesini anlatıyor.

Genç oyuncu ”Netflix’e, yıllarca yazıp, geliştirdiğimiz bu güzel hikayeye güven duydukları için teşekkür ediyoruz. Film, aile ve dünya size baskı uygularken arkadaşların engellerin üstesinden gelmesiyle ilgili.” açıklamasını yaptı.

Yaşının 15 olmasına bakmayın. O şimdiden Kariyerli bir oyuncu Stranger Things haricinde Godzila II: Canavarlar Kralı ve Godzilla vs Kong fimlerinde rol aldı. Genç oyuncu Emmy Ödülleri’ne de aday gösterildi.

Kaynak : 1

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı