Gündem

Sosyal Medyanın Dikkatleri Üzerine Çeken Yetenekli İsmi ; Sude Çınar

Sude Çınar, sosyal medyayı etkili kullanarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Kendisi ve hayatı hakkında birçok soru ise merak konusudur. Bizde, bu yetenekli arkadaşımızın hakkında bildiklerimizi ve paylaşımlarını sizler için derledik.

Sude, 1995 yılının Nisan ayında dünyaya gelmiş. boyu 1.68, kilosu ise 55’dir. Eğitim hayatına ara vermeden önce Bahçeşehir Üniversitesi İç Mimarlık öğrencisiydi. Sosyal medya üzerinde yaptığı açıklamada okuluna devam edeceğini duyurmuştur.

İstanbul’da yaşayan başarılı isim, Baba tarafından aslen Mersin, Anne tarafında ise aslen İzmir’lidir. Ee tabi çok geçmişe gidersek göçmen olduğunu biliyoruz. Girit, Yunanistan ve Rusya olduğunu takipçileriyle paylaşmıştır.

View this post on Instagram

🌸

A post shared by @ sudecinarr on

Youtube hayatına hızlı bir giriş yapan Sude, genellikle günlük hayatında yaptıklarını vlog tarzında kendi kanalından bizlerle paylaşıyor.

Instagram’da 299 bin, twitter’da 12 bin, Youtube’ta ise 50 bin civarında takipçisi bulunuyor.

View this post on Instagram

i’m gonna pop some tags

A post shared by @ sudecinarr on

En fazla merak edilen sorulardan birisi ise hayatında birisi var mı ? Tabi ki özel hayatını bilmiyoruz. Ancak geçmiş dönemde kendisi gibi youtuber olan Berk Güler ile birlikteydi.

Daha fazlası için Sude’yi Youtube kanalında takip edebilirsiniz.

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı