Dizi-Sinema

Netflix’in İlk Türk Yapımı Olan Dizisi Hakan : Muhafız’ın 2. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı

Türkiye’de çekilen ilk Netflix Original yapımı olan Hakan: Muhafız, geçtiğimiz yılın sonlarında yayınlanan ilk sezonu ile hem Türkiye’de hem de dünyada büyük beğeni toplamış, milyonlarca Netflix kullanıcısı tarafından keyifle izlenmişti. Dizinin bu yıl yayınlanacak ikinci sezonundan ilk fragman, sürpriz oyuncuyla birlikte yayınlandı.

Dünyanın en havalı şirketlerinin başında gelen Netflix, original dizilerinin yeni sezonlarını yayınlamak için en az 1 yıl bekliyordu. Ancak ilk Türk yapımı olan Hakan : Muhafız, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru yayınlanmasına rağmen yeni sezon haberleri erken geldi.

Netflix, Türk halkının çabucak her şeyi unuttuğunu hesaba katmış olacak ki yeni sezon tanıtımını kısa sürede yayınladı.

‘ Hakan : Muhafız Yeni Bölümleriyle Çok Yakında ‘ başlığıyla yayınladığı tanıtım videosunda birde süpriz yaptı. Türk sinemasının unutulmaz ismi Cüneyt Arkın’da tanıtımda yer aldı.

Tanıtımda, Zeynep ve Cüneyt Arkın’ın konuşmalarıyla birinci sezondan görüntüler var.

81 yaşındaki usta aktörün ‘Hakan: Muhafız’ın yeni bölümlerinde rol aldığı sanıldı. Cüneyt Arkın’ın eşi Betül Arkın’ın Netflix Türkiye’nin Instagram adresine yazdığı mesaj ise usta aktörün sadece tanıtımda yer aldığını ortaya çıkardı.

Betül Arkın, geçen aylarda çekilen ‘Hakan: Muhafız’ın 2. sezon tanıtım videosunun altına, “Keşke Cüneyt Arkın da olsaydı dizide” yorumunu yazdı.

Hakan : Muhafız yeni sezon tanıtım

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı