Dizi-Sinema

Netflix Türkiye’de Günün En Çok İzlenen 10 İçeriği

Netflix Türkiye karantina günlerinde yeni içerikler eklemeye devam ediyor. Son olarak ‘Cinayet Süsü’ filmini ekleyen platform, yeni içeriklerin yakında çıkacağını da duyurdu. Günün en çok tercih edilen içeriği Cinayet Süsü olurken, son dönemde hakkında çok konuşulan Aşk 101 dizisi zirvedeki yerini kaaybetti.

İşte Netflix Türkiye’de günün Top 10 listesi

1- Cinayet Süsü

Cinayet Büro’da çalışan bir grup iflah olmaz dedektif, suç mahallerini boyalarla ve şiirlerle donatmaya meraklı bir seri katilin peşine düşer.

2- Aşk 101

Öğretmenlerinin bir basketbol koçuna aşık olmasını sağlamaya çalışan dört isyankar ve öğrenci birlikte arkadaşlığı, aşkı ve kendileri olma cesaretini öğrenir.

3- SKYSCRAPER

Teröristler dünyanın en büyük binasına saldırdığında bir güvenlik danışmanı, ailesini bu katliamdan kurtarmak için elinden geleni yapar.

4- Extraction

Bir uyuşturucu baronunun kaçırılan oğlunu kurtarmak için Bangladeş’e gönderilen sert paralı asker, kendisini iç hesaplaşmalarla dolu bir yaşam mücadelesinin içinde bulur.

5- Into The Nıght

Gizemli bir kozmik olay dünyayı kasıp kavururken, kaçırılan bir gece uçağındaki yolcular ve uçuş ekibi, güneşe karşı bir yarışa girişir.

6- Dangerous Lıes

Hasta bir adam, miras olarak mülkünü meteliksiz bakıcısına bırakır. Ama yeni servetinin çevresindeki karanlık sırlar, onu aldatmaca ve tehlikeyle örülü bir ağa dolar.

7- Baby Drıver

Temiz yüzlü kaçış sürücüsü Baby, kötü bir adama bulaşmış olan bir müzik hastasıdır. Geriye tek bir işi kalmış olsa da her şey ters gitmek üzeredir.

8- Too Hot To Handle

Gösterişli bekar gençler cennetin kıyılarında buluşup kaynaşıyor. 100.000$ değerindeki ödülü kazanmaları için seks yapmaları bırakmaları gerekiyor.

9- La Casa De Papel

10- Recep İvedik 6

Bir seyahat acentesi tarafından Konya yerine Kenya’ya gönderilen patavatsız Recep, eve dönmeye çalışırken Afrika bozkırlarını birbirine katar.

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı