Dizi-Sinema

Netflix, Eğlenceli Sinema Filmi Cinayet Süsü’nü Platforma Ekledi

Netflix, resmin instagram adresinden yaptığı paylaşımla beklenen filmlerden biri olan Cinayet Süsü’nü Netflix platformuna eklediğini duyurdu. Polisiye, komedi türündeki filmde bir cinayet büro ekibinin seri katili yakalamaya çalışmasını anlatıyor.

nerdenesti.com’u sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Facebook Twitter Instagram

Bu karantina sürecinde yapılacak en keyifli aktivitelerin başında dizi/film izlemek geliyor. Netflix gibi platformlarda bu süreçte ekledikleri yeni filmler ve diziler ile bizleri oldukça mutlu ediyorlar.

Uzun zamandır Netflix platformuna eklenmesi beklenen film Cinayet Süsü, bugün itibariyle eklendi.  Türü komedi, polisiye olan filmin Netflix’e gelmesi birçok sinema sever tarafından ilgiyle karşılandı. Filmin başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür üstleniyor. 

Filmin yönetmen koltuğunda ise Ali Atay oturuyor. Senaryosu Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit tarafından kaleme aldı. Filmde, bir dizi cinayet işleyen seri katilin peşine düşen cinayet büro ekibinin yaşadıkları eğlenceli biçimde beyaz perdeye yansıtılmış. Bu cinayetlerin uzun süre çözülememesi, büronun hiç delile ulaşamaması üzerlerindeki baskıyı arttırırken, Emniyet ise ekibe bir suç uzmanı gönderiyor ve ekibin her türlü yola başvuracakları macera başlıyor.

Cinayet Süsü Fragmanı;

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı