Listeler

Müşterilerinden Aldıkları En Garip Teklifleri Anlatan 10 Hayat Kadını

Cinsel hayatınızı renklendirmek için ufak tefek farklılıklar yapabilirsiniz elbette, ancak birazdan okuyacaklarınız akla mantığa sığacak şeyler değil. Müşterilerinin teklif ettiği en garip istekleri paylaşan 10 hayat kadının söylediklerine şaşıracaksınız. O kadar garip istekler var ki, biz yazarken donup kaldık.

1- ”Bir müşterim üzerimde kıyafetlerim varken video oyunları oynamam için bana 500 dolar teklif etmişti. Ben oyun oynarken o da arkamdan kameraya çekti.”

-Kneelforthefacewhip

2- ”Bir keresinde müşterim 750 dolar verip, ayaklarımı yalamak istedi. O ayakkabıları yaladıktan sonra birlikte olduk. Her görüşmemizde farklı ayakkabı giymemi istiyor.”

-Dholejonny

3- ” Bir adam boşalana kadar testislerine vurmam için 200 dolar teklif etmişti. ”4. vuruşumda hayali gerçek oldu zaten. Ben bir daha görüşmek istemedim, ama beni görmek için sürekli fazla para teklif ediyor.””

-Trinityblack13

4- ”Bir müşterim kavanoza osurup, kapağını kapattıktan sonra ona göndermemi istiyordu. Aylarca sırf osuruklu şişem için o kadar çok ödedi ki size anlatamam.”

-Daitoshi

5- ”Bir müşterim karısının iç çamaşırlarını getirmişti.”

”Buluştuğumuzda çamaşırları giymemi istedi. Ben kullanılmış olduğunu anladığımda sordum ve aldığım cevapla çamaşırların karısına ait olduğunu öğrenmiştim. Bana bütün gece karısının adıyla seslenmişti.”

-Boito78

6- ”İlk defa görüştüğüm bir adamın Disney karakteri fetişi vardı.”

”Onlar gibi davranıp, giyinmemi istiyordu. Daha sonra da beni aşağılamak istediğini söylüyordu. Bir kere üzerimde Uyuyan Güzel kostümü varken ağlamamı talep etti.”

-Lordmania

7- ”Bir müşterimi garip fetişleri vardı. Mesela dondurduğu spermini yememi istiyordu. Ya da karşısına oturup yalamam için para teklif ediyordu.”

-Heteroflexiblek

8- ”BDSM için yanıp tutuşan bir müşterim vardı.”

”Ama öyle düşünüldüğü gibi değil, adam kendisini bağlamamı istiyordu. Bağladıktan sonra ben çıkıp gidiyordum, birkaç saat sonra geri geliyordum ve birlikte oluyorduk. Böyle bir rutinimiz vardı.”

-Holahoolaaa

9- ”Bir arkadaşımın müşterisi sürekli üzerine kakasını yapmasını istiyordu.” Kadın ilk başta izin vermedi ama öyle paralar ödedi ki sonra kadın sesini çıkartmadı.”

-Peenytuwell30

10- ”Bir müşterimle ilk görüşmemizdi. Evine gittiğimde bir oda dolusu Cadılar Bayramı kostümü olduğunu gördüm. Her kostümü sırayla giymemi istedi. Aramızda cinsel hiçbir şey yaşanmadı, adam beni kostüm giyip yürürken izlemek için çağırmış resmen.”

-DankMyko

Kaynak :12

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı