Gündem

Mücadele, Azmi ve Kararlılığı ile Hepimize Örnek Olan Neslican Tay Hayat Mücadelesini Kaybetti

Hepimiz onu kansere karşı verdiği mücadeleyle tanıyoruz. Hastalığı yüzünden tek bacağını kaybeden ama inancını hiçbir zaman kaybetmeyen Neslican Tay, kansere karşı verdiği hayat mücadelesini kaybetti.

Huzur içinde uyu güzeller güzeli Neslican

Sosyal medyada, tek bacağının kesilmesine neden olan kansere karşı verdiği mücadeleyle tanıdık hepimiz onu. Enerjisi, mücadelesi ve inancı hepimize örnek oldu.

Bacağındaki tümör nedeniyle 2018’de bacağı kesilen; dördüncü kez kansere yakalandığını ve savaşına devam edeceğini duyuran; hayatını, yaşadıklarını ve tedavisini sosyal medyada paylaşan Neslican Tay, bu akşam hayata gözlerini yumdu.

Neslican Tay, 15 Eylül 2019 Cumartesi günü yoğun bakıma alınmış; çoklu organ yetmezliği nedeniyle kontrol altında tutuluyordu. Kansere verdiği mücadele ile milyonlara ışık tutan Neslican Tay, akşam 21.20’de hayata gözlerini yumdu.

Neslican, 4. kez kansere yakalandığında, kanserle savaşacağını şu sözlerle duyurmuştu.

“Çok teşekkür ederim. 3 kere yendim 4’te yolda ben de kendime ve iyleşeceğime çok inanıyorum. İyi ki varsınız videoyu burdan benim yerime paylaşıp güzel dileklerini esirgemeyen herkes!”

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı