Ekran

Merakla Beklenen Netflix Yapımı Narcos’un Yeni Sezonu Yayında

Yapılan araştırmalarda insanların internet aleminde en çok vakit geçirdikleri uygulama Netflix oldu. Pablo Escobar’ın hayatıyla başlayan Narcos dizisini 4. sezonu bugün yayınlandı. İlk sezondan itibaren büyük bir hayran kitlesi edinen dizi, Bu sezon Meksika’daki Guadalajara Kartel’in kokain maddesiyle tanışmasını ve ticaret trafiğini, DEA ajanı Kiki Camarena gözünden anlatacak.

İlk 2 sezon Kolombiya’nın en büyük suçlularından olan Pablo Escobar’ın hikayesini, 3. sezon ise Cali Kartelinin yükselişini ve düşüşünü el almıştı.

Bu sefer Narcos, 1980’li yılların Meksika’sına gidecek. O yıllarda Meksika’da ticaret bağımsız üreticiler tarafından konfederasyon şeklinde yönetiliyordu.

Dağınık Devlet yapısı, suç örgütlerinin elini kolunu sallayarak faaliyet göstermesini kolaylaştırıyordu. Tam da o yıllarda, beyaz altın dedikleri kokainle tanıştılar.

Dizi, Kolombiya’dan esinlenen Guadalajara Kartel’i lideri Gallardo bir imparatorluk inşa etmek için insan tacirlerini birleştirerek büyük bir kokain ticaretinin başlamasını konu edinerek, Meksika uyuşturucu savaşlarının en başına gidecek.

Oyuncu kadrosunda Michael Pena, Diego Luna, Aaron Staron, Alejandro Edda, Alfonso Dosal, Alyssa Diaz, Clark Freeman, Ernesto Alterio, Fernanda Urrejola ve Gerardo Taracena gibi ünlü isimlerin yer alacak.

Fragman ;

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı