Gündem

Meltem Miraloğlu’nun Gündemden Düşmeyen Evliliğiyle İlgili İlginç İddia

80 yaşındaki Patrick adlı adamla evlenen Meltem Miraloğlu’nun evliliğinin perde arkası da son derece ilginç… 2. Sayfa programına canlı yayınla bağlanan Onur Akay sürpriz evlilikle ilgili şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamalar:

Meltem eşi Patrick’e önce babam dedi, sonrasında ise evlendi ve ona kocam demeye başladı. Meltem Miraloğlu Amerika’da yaşamayı ve Green Card sahibi olmayı her şeyden çok istiyordu. Bu hayalini gerçekleştirmek adına para biriktirerek Amerika’ya gitti. Burada New Jersey’e yerleşmiş ancak bir süre sonra parası bitince tek odalı bir evde yaşamaya başlamış ve para kazanmak için de bir restoranda garsonluk yapmaya başlamış.

Orada Türk bir erkekle tanışmış 

Ancak adam kıskanç biri olduğu için anlaşamamışlar, adam ona şiddet uygulamış hatta burnunu kırmış. Sonrasında benimle birlikte çalışan bir arkadaşım onu Chicago İllinois’e yanına almış ve orada Patrick’le (eşi) tanışmış.

Öğretmen emeklisi varlıklı bir adam olan Patrick onun bu haline acımış ve onu evlatlık almış. 

Hatta oğlunu arayarak bir kız kardeşin oldu bile demiş… Ancak sonrasında ikili arasında samimiyet artınca adam Meltem’den hoşlanmaya başlamış ve sonrasında evlilik teklif etmiş. 

Komşuları onların bu ilişkisine onay vermese de ikili bundan 10 gün önce nikah masasına oturmuş.

Meltem’in Amerika vatandaşı olma isteği öylesine fazlaymış ki duyduğuma göre sevgilisinden şiddet gördüğü için açılan kamu davasında hakime ‘dayak yediğim için Green Card alabilir miyim?’ diye sormuş. Yakın çevresine de neredeyse 24 saat Amerika’da kalmak istediğini söylüyormuş.

Miraloğlu’nun yakın çevresine “Patrick bana söz verdi, beni Hollywood starı yapacak. 3 çocuk doğuracağım” dediği de iddialar arasında

Bakalım ilerleyen günlerde olayla ilgili neler gün yüzüne çıkacak.

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı