Listeler

Kanalizasyon Kapağına Sıkışan Minicik Fareye Yardım Etmek İçin Seferber Olan İtfaiye Ekibi

Kurtarma grupları genellikle hayvanların kendilerini içine soktukları garip sıkıntılara tanık olurlar. Bu defa Almanya’da tombul bir fare kanalizasyon kapağına sıkışınca, iyi kalpli insanlar bu minik hayvana yardım etti.

Her şey birkaç gün önce, iki küçük kızın yakındaki bir lağımdan gelen yüksek bir ses çıkardığını duyduktan sonra, kanalizasyon kapağına tamamen sıkışmış zavallı tıknaz bir sıçan fark ettiler.

Kızların ailesi, Almanya’da faaliyet gösteren yerel bir hayvan kurtarma örgütü olan Berufstierrettung Rhein Neckar’ı çağırdı. Geldiklerinde, sıçanı doğru alet kullanmadan çıkaramayacaklarını anladılar, böylece yardım edebilecek diğer yer olan itfaiye departmanını çağırdılar.

Pek çok insan farelerin zararlı olduğunu düşünürken, bazıları muhtemelen hayvanları kurtarmak için bile zahmet etmeyeceklerdi. Ancak tüm itfaiye ekibi yardım etmeye geldi.

İtfaiye ekipleri minik fareyi kurtarmayı başardı. Kurtarma operasyonu tamamlandıktan sonra, iki kız hayvanı kurtardıkları için itfaiyecilere teşekkür eder ve onlara sevimli bir fare resmi çizdi.

Video ;

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı