Gündem

İnsanların Eşlerini En Çok Aldattıkları Gün Ve Saat Belirlendi

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) verilerine göre ; İnsanların eşlerini en çok aldattığı gün ve saat açıklandı. Yapılan araştırma sonuçlarına göre ; Haftanın son iş günü olan Cuma günü saat 18:45’te, iş arkadaşlarıyla vakit geçirme bahanesiyle, insanlar eşlerini aldatıyor.

‘Cuma Günü, 18:45’ Eşlerin birbirlerini en çok aldattığı gün ve saat. Ne yazık ki aldatan ve aldatılan bir toplum olma yolunda hızla ilerliyoruz. Araştırma sonuçlarına göre ; Kadınların % 40’ı, erkeklerin ise % 58’i, en az bir kere evlilik dışı ilişki yaşıyor.  

Erkeklerin bir kısmı evlilik dışı bir partnerle sadece bir kere yaşanılan cinsel ilişkiyi aldatma olarak görmüyor. Kadınların bir kısmı ise cinsellik olmayan bir evlilik dışı ilişkiyi aldatma olarak kabul etmek istemiyor.

Toplumumuzda erkeklerin genelinde sadakatsizlik, evlilik ile eşzamanlı sürdürülen bir başka ilişki olarak algılanıyor. Sadakatsizliği seks öncesi evrede bırakma eğiliminde olan kadınlar ise gizli bir yemeği, duygusal yazışmaları, öpüşme ve sarılmaları aldatma olarak adlandırmayarak vicdanını rahatlatmak istiyor.

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı