Listeler

İhanet,Geçimsizlik: Aylarca, Yıllarca Aynı Evi Paylaştıktan Sonra 2018’de Ayrılan 11 Ünlü Çift

Geçtiğimiz yıllarda görkemli düğünlerle dünya evine giren, aylarca , yıllarca aynı evi paylaştıktan sonra, kimi ihanet, kimi geçimsizlik nedeniyle yollarını ayıran ünlü çiftleri sizler için listeledik. İşte 2018 yılında boşanan ünlü çiftler.

#1 Burak Yılmaz & İstem Atilla

2009 yılında kına gecesinin olduğu gece Burak Yılmaz ve arkadaşlarının Rus kızlarla eğlendiği ortaya çıkınca düğünden 2 gün önce ayrılmıştı bu çift. Aradan geçen 5 yılın sonunda barışarak dünya evine giren Burak ve İstem, evliliklerini 4 yıl ayakta tutabildi. İstem Atilla’nın ‘eşimden şiddet görüyorum’ diye açtığı boşanma davası sonucunda taraflar kendi yollarını çizdi.

#2 Gonca Vuslateri & Edip Burak Ertoğan

2015 yılında herkesten habersiz yurtdışında dünya evine giren çiftin evlilikleri 3 yıl sürebildi. Gözlerden uzakta evliliklerini sürdüren ikilinin boşanacağını sosyal medya paylaşımıyla gördük. Gonca Vuslateri paylaşımında : ”Eşim Burak Ertoğan’la uzun bir süredir ayrı sürdürdüğümüz evliliğimizi hukuki olarak da sonlandırmaya karar verdik. İçinde bulunduğumuz yoğun gündemde, bizim içinde hassas olan bu süreçte herkesin anlayışını bekliyoruz” açıklamasında bulunmuştu. Çift 2018’in Nisan ayında yollarını ayırdı.

#3 Tugay Kerimoğlu & Etkin Ünal

Tugay Kerimoğlu ve Etkin Ünal 25 yıllık evliliklerini 10 ay önce sonlandırdı. Etkin Ünal bu ayrılıktan sonra ” Evliliğimizi Tugay’ın arkadaş grubu bitirdi” açıklaması yaptı.

#4 Burak Sergen & Işıl Sergen

Tiyatrocu Burak Sergen, 1999 yılından beri evli olduğu meslektaşı Işıl Hanımla sessiz sedasız yollarını ayıranlardan. Sürekli kavga etmeye başladıklarını, birbirlerini daha fazla yıpratmamak ve çocukları için dost kalabilmek adına sessiz sedasız yollarını ayırdığını açıklamışlardı.

#5 Acun Ilıcalı & Şeyma Subaşı

9 yıllık ilişkinin ardından 2017 yılında nikah masasına oturan çift, sadece 14 ay evli kalabildi. 9 dakikalık bir duruşma sonrası boşandılar. Boşanmanın sebebi ve Şeyma Subaşı’nın alacağın alacağı nafaka hala herkesin dilinde.

#6 Mustafa Sandal & Emina Jahovic

Emina Jahovic’in evin dekorasyonunu sürekli değiştirmesi ve çok para harcaması sebebiyle kavga eden çift 6 ay ayrı evlerde yaşamıştı. Haklarında bir çok haber yazılıp çizilen ikili geçtiğimiz haziran ayında boşandı. Emine Jahovic’in Mustafa Sandal’ı aldattığına yönelik haberlerin üzerine ”Aşkımız, heyecanımız kalmamıştı. Üçüncü kişilerle alakası yok” açıklamasında bulunmuştu. Şimdilerde Saadettin Saran’la birlikte olan Emine Jahovic, hayatından memnun gözüküyor.

#7 Tuba Ünsal & Mirgün Cabal 

2013 yılında gazeteci Mirgün Cabal ile Almanya’da hayatlarını birleştiren Tuba Ünsal, geçtiğimiz haziran ayında boşanma kararıyla herkesi şaşırtmıştı. Hesabında paylaştığı fotoğrafın altına ‘Birbirimizi sonsuza kadar sevmeye devam edeceğiz. Aile olarak kalmaktan da asla vazgeçmeyeceğiz. Bugün itibariyle hayatımızın yeni bir dönemine adım attık ve boşandık. Sevgiler.” notu düşerek birbirlerine olan saygılarını koruduklarını ve çocuklar için sık sık bir araya geleceklerini açıkladı.

#8 Hande Ataizi & Benjamin Harvey

2012 yılında dünya evine giren çift 2018’in mart ayında anlaşmalı olarak boşandı. 4 yaşındaki çocuklarının velayeti anne Hande Ataizi’ne verildi. Ayrıca Hande Ataizi ticareti olarak kayıp yaşamamak için eski eşinin soyadını kullanmak istediğini belirterek İstanbul Aile Mahkemesine başvurdu.

#9 Demet Akalın & Okan Kurt

Okan Kurt’un işlerinin bozulması, eve gelen haciz çiftin arasını açmıştı. Kızlarının bu durumdan etkilendiğini söyleyen Demet Akalın boşanma kararı alıp biranda boşandı. Ancak, ayrı kalamayan çift ayrılıktan kısa süre sonra barıştılar.

#10 Yılmaz Erdoğan & Belçim Bilgin

2006 yılında evlenen çift, uzun süre mutlu beraberlikleriyle herkese örnek olmayı başardı. 2016 yılında Yılmaz Erdoğan’ın Köyceğize, Belçin Bilgin’in Londa’ya yerleşmesinden sonra dedikodular çıkmaya başlamıştı. Belçim Bilgin’in çocuklarının eğitimi için Londra’ya taşındıklarını söyleyen çift sürekli bir araya gelip mutluluk pozları veriyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarını açıklaya ikili ”Sevgi ve saygı dolu bir şekilde bitti. Adliyeye el ele girdik, kol kola çıktık” dedi.

#11 Kalben & İnan İncesaraç

Evlilikleri hakkında çok güzel şeyler söyleyen Kalben’de bu yıl içerisinde evliliğini bitirenler kervanına katıldı. Meslektaşı İnan İncesaraç ile şiddetli geçimsizlik yüzünden ayrılan çift için üzüldüğümüzü belirtelim.

#12 Ozan Doğulu & Ece Yosmaoğlu

2007’den beri ayını yastığa baş koyan çift, geçen yıl Ozan Doğulunun bir barda çekilmiş olan görüntülerle sarsılmıştı. Tuğba Peksayar ile samimi bir şekilde görüntülenen Ozan Doğulu, bu yasak aşkı yalanlamıştı. Geçtiğimiz aylarda ise birlikte albüm yaptığı şarkıcı Hera ile yakınlaştığını öğrenen Ece Yosmaoğlu soluğu mahkemede aldı.

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı