Listeler

Her Sabah Sperm İçerek Daha Enerjik Olduğunu İddia Eden Vegan Kadın

29 yaşındaki İngiliz kadın, her gün 1 kaşık sperm ile bağışıklığını güçlendirdiğini ve bu yöntemle hiç soğuk algınlığına yakalanmadığını iddia etti. İngiltere’de Tracy Kiss isimli kadın, spermli smoothie ile bağışıklık sistemini güçlendirdiğini söylüyor.

Kişisel antrenörlük yapan 29 yaşındaki kadın bekar olduğu için spermi en yakın arkadaşından alıyor. Spermin yüz merhemi olarak kullanılabileceğini iddia söylüyor. Çeşitli meyvelerle karıştırdığı spermi onu soğuk algınlığından da koruduğunu söylüyor.

‘ Önceden çabuk yorulurdum ama şuan enerjim çok yüksek ‘ diyen Tracy, spermin birçok vitamin ve mineral içerdiğini söylüyor. Ayrıca Tracy vegan olduğu için içtiği smoothienin besin takviyesi görevi gördüğünü söylüyor.

Çevresinden çok tepki aldığını dile getiren Tracy ; “Önyargılarımızı kaldırmamız gerekiyor. Araştırmalar spermin sağlığa birçok faydası olduğunu gösteriyor. Hiçbir katkı maddesi ve kimyasal içermeyen bu üründen neden faydalanmayalım?” diyor. Tracy, cilt bakımı için haftada 3 gün yumurta beyazı ve lavanta yağını spermle karıştırarak yüzüne sürdükten sonra 15 dakika bekletiyor.

“Arkadaşıma bana spermlerini vermesini söyleyeceğim zaman çok gerilmiştim. Ama diyetim için iyi geleceğini söylediğimde ikna oldu. Ayrıca onun da sağlıklı beslendiğini biliyordum. Hiçbir bağımlılığı yok ve doktor kontrollerini de yaptırdım. Sağlık açısından hiçbir risk yok. Diğer arkadaşlarım bu durumun garip olduğu söylese de pek umrumda değil.”

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı