Listeler

Hayırlı Olsun Demeye Vakit Bırakmayan, Jet Hızıyla Evlenip Aynı Hızla Boşanan 7 Ünlü

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı çiftinin, düğünü ve evlilikleri hakkında yorumlar yapılırken, beklenmedik bir anda boşanmaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Bizde daha önce, evlenip jet hızıyla boşanan 7 ünlüyü sizler için listeledik.

1- Özge Ulusoy ve Ferruh Taşdemir’le başlayalım. 24 saat süren evliliklerinin sonunda, Özge Ulusoy hafızalardan çıkmayacak bir açıklamaya imza atmıştı. ”Arkadaşlar arasında şakalaşırken küt diye evlendik. Ben de flu hatırlıyorum “

2- Ajda Pekkan, tanışmadan 6 ay sonra sonra gizlice evlendiği, futbolcu Çoşkun Sapmaz ile evliliğini 6 gün sürdürebildi. Pekkan’ın ailesi evliliği onaylamayınca, evliliğini bitirdi.

3- Popstar Demet Akalın ve tiyatrocu Oğuz Kayhan, yaz tatili için gittikleri Çeşme’de evlenmişlerdi. Evlilikleri 4 ay kadar sürdü.

4- Büyük bir Elvis Presley hayranı olan Cage, onun kızının kalbini çalmayı da başardı. Daha önce Micheal Jackson ile evli olan Presley, dördüncü evliliğini Cage ile yaptı, ama mutluluğu yine bulamadı. Pinti olduğunu söylediği Cage’den tam 3 ay sonra boşandı.

5- Sansasyonlar kraliçesi Kim Kardashian’ın, basketbolcu eşi Kris Humphries’la evliliği sadece 72 gün sürdü. Evliliklerinin reklam kampanyası olduğu konuşulduğu sırada Kim Kardashian ” Sezgilerimi dinledim, boşandım.” Dedi.

6- Seda Sayan, iş adamı Soner Yapcacık’la, 25 Ağustos 1998 yılında dünyaevine girmiş, ocak 1999 yılında boşanmıştır.

7- Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı. 8 yıllık birlikteliğin ardından, geçtiğimiz yıl dünyaevine giren çiftin evliliği uzun sürmedi. Magazin gündemine düşmesinden saatler sonra ayrılan çiftin evliliği, 1 yıl 2 ay sürdü.

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı