Gündem

Günaydın! Türkiye Ve Dünyadan Geceden Sabaha Kadar Yaşanan Tüm Olaylar

Günaydın 😊 Dün geceden bu sabaha kadar yaşanan olayları, siz uyurken kaçırdıklarınızı nerdenesti.com sizler için derledi. (09.05.2020)

Cumhurbaşkanı Danışmanlığına Hamza Cebeci atandı.

Cebebi’nin Cumhurbaşkanı Danışmanlığına atanmasına ilişkin karar bugünkü Resmi Gazete’de yayımlandı.

İlk yurt içi yük treni Marmaray’dan geçti.

Ulaşturma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ilk yurt için treninin Marmaray’dan geçmesine ilişkin, ” Bundan sonra yükler Asya’dan Avrupa’ya Marmaray’dan kesintisiz olarak geçecek. Yurt içindeki trenlerimizi de artık Marmaray’dan geçirmeye başlıyoruz bu akşam itibariyle” dedi

14 ilde müftü atandı, 2 il müdürü görevden alındı.

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndaki atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre 14 il müftülüğüne atama yapılırken, Kültür ve Turizm Bakanlığında 2 il müdürü görevden alındı.

15 Temmuz Köprüsüne TAK’lar kuruluyor.

Koronavirüsle mücadele kapsamında hafta sonu için uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının hemen ardından 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde araç sayım sistemi ve TAK’ın kurulması için çalışmalar başladı. Çalışmalar Anadolu’dan Avrupa’ya geçiş kısmını girişini 3 şerit düşerek kontrolü bir şekilde yapılacak

Fatsa’da kumar oynayan 7 şahısa 22 bin 50 TL ceza

Ordu’nun Fatsa ilçesinde bir ihbarı değerlendiren İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri kumar oynanan kıraathaneye operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda 7 kişiye toplamda 22 bin 50 TL ceza kesildi.

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı