Yaşam

Geride Bıraktığımız Haftanın Dilden Düşmeyen Magazin Olayları

Bir haftayı daha geride bıraktık. yavaş yavaş normalleşmeye çalıştığımız bugünlerde Covid-19’la mücadelemize devam ediyoruz. Peki ünlülerin dünyasında neler oluyor dersiniz. Geride bıraktığımız haftada en dikkat çeken magazin haberlerini sizler için derledik.

Genç yaşta ani ölümüyle hepimizi yasa boğan sosyal medya fenomeni Caner Çalışır’ın, Kimsesizler Mezarlığına gömüldüğü ortaya çıktı.

Son dönemde yaşadığı yasak ilişkiyle gündemden düşmeyen Ece Erken’in sevgilisinin boşandığına dair belge sahte çıktı. Mahkeme Ece Erken için suç duyurusunda bulundu.

Magazin gündeminden düşmeyen Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu aşkı mahkemelik oldu. Ece Erken, sosyal medya hesabından sevgilisinin boşandığını gösteren bir mahkeme kararı yayınlamıştı.  İstanbul Aile Mahkemesi, Erken’in resmi belgede sahtecilik yaptığı iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Sürekli tarz değiştiren ve yeni bir görünüme bürünen Bahar Candan yeni görüntüsüyle sosyal medyada olay oldu

Eğlenceli kişiliğiyle tanılan İrem Derici, ”Cinsel hayatınızı bir şarkı sözüyle anlatın” paylaşımına verdiği cevapla sosyal medyanın gündemine oturdu

Perişanım. Ne tadım kaldı ne iştahım.

Geçtiğimiz akşam bir mekanda arkadaşlarıyla oturan Emre Kınay, Beyaz TV muhabirinin “Saat gece 12 oldu. Neden hala mekandasınız?” sorusu üzerine adeta çileden çıkmış, “Sana mı soracağım hangi saatte eve gideceğimi?” demişti. 

Hazal Kaya  canlı yayında “Çocuğun LGBTİ+ olsa tepkin ne olurdu?” sorusuna verdiği cevapla sosyal medyanın gündemine oturdu

“Bir tepkim olmazdı. Beni ilgilendirmez çünkü. Benim ne tepkim olabilir, o benden başka birisi. Çocuklarımızla ilgili bunu anlamak zorundayız. O benden başka bir birey, ben değilim o. Onu yönlendirmek haddim değil. Ben ona ancak yol arkadaşlığı yapabilirim. Bir ihtiyacı olursa yanında olabilirim. Yani hiçbir tepkim olmazdı, çünkü haddim değil buna bir tepki vermek.”

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı