Gündem

Fabrikadan Çıktığı İlk Günkü Orjinalliğini Koruyan Tofaş Otomobil 70 Bin TL’ye Satıldı

Son günlerde ikinci el araba satış pazarının ne hallere geldiğini ortada. Tofaş marka araçların satış fiyatlarını ilk gördüğümüzde şaşkınlığımızı gizleyemesekte şuanda, üretimi neredeyse 20 yıl önce duran bu otomobillerin yüksek fiyatlarını görmeye alıştık diyebiliriz. Kırıkkale’de yaşayan bir otomobil tutkunu olan Fatih Yunus Güzel, fabrikadan çıktığı ilk günkü orjinalliğini koruyan 1997 model Tofaş’ın Doğan SLX modelini tam 70 bin TL’ye satın aldı.

97 model Doğan SLX, fabrikadan çıktığı ilk haliyle tüm orjinalleğinin koruyor. Aracın değişen hiçbir parçası olmadığı gibi koltuklarındaki naylonları da hala üzerinde duruyor.

70 bin TL’ye Doğan SLX satın alan Fatih Yunus Güzel, aracın boyasının dahi fabrika boyası olduğunu söyledi. Aracın eski sahibinin çok güzel baktığını söyleyen Güzel, yeni aldığı arabayı kullanmaktan çok sergiliyor.

Aracı aldığı ilk günden beri talipleri olduğunu söyleyen Güzel, aracı kar amaçlı almadığını dile getirdi. Aracı iş yerindeki bir otomobil sehpasında sergiliyor.

”Bunun bezi var, arada sırada tozunu alıyoruz. Arada da çalıştırıyoruz. sıkıntı olmasın diye. Sehpada yatırıyoruz suan için”

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı