Dizi-Sinema

Efsaneler Arasında Yer Alan Breaking Bad Dizisinin Filmi Geliyor!

İlk kez Ocak 2008’de yayınlanan ve yayınlandığı günden bugüne kadar adından sıkça söz ettiren Breaking Bad, sektörün kült yapımlarından biri olmayı başarmıştı. Amerika Birleşik Devletleri televizyon dizisi olarak yayın hayatına başlayan dizi, hemen hemen bütün Avrupa’da sevildi ve efsaneler arasına girdi. 5 sezonda toplam 62 bölüm yayınlanan dizi, 16 Emmy Ödülü, 8 Satellite Ödülü, 2 Altın Küre Ödülü ve 2 Peabody Ödülü olmak üzere birçok ödül aldı. 29 Eylül 2013’te unutulmaz finaliyle yayın hayatına son verdi. Ancak finalinden bugüne kadar geçen sürede unutulmadı. Aksine yıllanan şarap misali değerlendi. Hayranlarını tekrar heyecanlandıran haber Netflix’ten geldi. El Camino Netflix Breaking Bad Movie başlığında bir film fragmanı yayınladı.

Peki Breaking Bad Filminde bizleri ne bekliyor?

Uzun süredir Breaking Bad Filmi geliyor dedikoduları kulağımıza geliyordu. Ancak film hakkında pek bilgimiz yoktu. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bilgilerden sonra Breaking Bad hayranları olarak heyecanımızı tavana yükseltti.

Dizide yasadışı işlerle meşgul olana Avukat Saul Goodman‘ ı canlandıran Bob Odenkirk çekimlerin çoktan bittiğini açıkladı. 11 Ekim 2019’da yayınlanacak olan diziyi Netflix platformlarından izleyebileceğiz.

Film, Jasse Pinkman’ın hikayesiyle devam edecek söylentileri bizi en çok heyecanlandıran mevzulardan biri. ‘Ahh be Walter White keşke sende olsaydın’ dediğinizi duyar gibiyim. Ama ne yazık ki Walter White rahmetli oldu. Keşke olsaydı değil mi ?

Dilerseniz sözü fazla uzatmadan Skinny Pete’nin sorgu sahnesinin içeren fragmanla sizi baş başa bırakalım.

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı