Gündem

Deren Talu Hakkında Çıkan Dedikodular İçin İsyan Etti!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın boşanmasıyla gündem olan olan ‘ Acun Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu’yla birlikte ‘ dedikodusuna isyan etti. Hemen bir açıklama yapan genç güzel, haklı olarak ateş püskürdü.

Olay Sinem Umaş adlı twitter kullanıcısının bu paylaşımından sonra dedikodular başladı.

Çıkan dedikodular üzerine Deren Talu ; ”Çok kırgın ve kızgınım. Acun Ilıcalı annem ve babamın arkadaşıdır. Belki iki kez ‘Merhaba!’ demişimdir, o kadar. Londra’ya en son 13 yaşımda ailemle gittim. İddia edilen türde ilişkiler benim hayal bile edemeyeceğim çirkinlikte.”

”Böyle bir şey nasıl olabilir!!! Hakkımda bu iddiaları üretenleri nefretle kınıyorum. Kimdir bu amaçları nedir bilmiyorum, ailemle yasala haklarımızı savunmak için adalete başvuruyoruz.” açıklamasını yaptı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

🍷✔️

Deren Talu (@derentalu1)’in paylaştığı bir gönderi ()

Anne Defne Samyeli’de açıklama yaparak kızına sahip çıktı. ” Yine dedikodu, yine iftira yine sosyal medyada yorum adı altında bir ton rezillik! Ne ilişkisi! Ne Londra’sı! Ne evi? Hayatlarımızda böyle çirkinlikler yok. Kızım Deren’in, adı karıştırmaya çalıştıkları, tamamen uydurma bu senaryoyu üreten, yazan, yayan herkes hakkında yasal yollara başvuruyoruz. Sorumlular elbette ortaya çıkacak, cezalarını çekecekler. 22 yaşında tertemiz genç bir insanı kendi karanlık ruhlarıyla böyle üzüp incitenler, mutlaka bedelini öderler.

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı