Keyif

Dedikodu Kazanı Fokur Fokur! Geçtiğimiz Hafta Magazin Dünyasına Bomba Gibi Düşen Dedikodular 🔥

Magazin dünyasında gıybet kazanı fokur fokur kaynıyor! Geçtiğimiz hafta ünlülerin yaşadığı magazinsel olayları sizler için derledik. Bakın neler olmuş neler!

#1 Aslı Enver ve Murat Boz geride bıraktığımız günlerde barışmaları bizi mutlu etti. Birbirlerine çok yakıştırdığımız çift, yeni yıla gözlerden uzakta başbaşa romantik bir şekilde girmek için İspanya’ya gitti. Barcelona şehrinde Le Maridien’de lüks bir suit oda tutan çift 2019 yılı birlikte karşılayacaklar.

#2 İlk günden bu güne kadar aşkları sürekli sorgulanan Adriana Lima Metin Hara çifti geçtiğimiz hafta yine ayrılık iddiasıyla gündeme geldi. Eski eşiyle görüntüleri basına yansıdıktan sonra dedikodular hızla çoğalmaya başladı. Beşiktaş’ın kalecisi Karius’la adı anılınca, sessizliğini bozan Adriana Lima, Instagram adresinden açıklama yaptı. “Hiç tanışmadığım biriyle flört ettiğimi öne süren sahte haberler üreten Türk medyasına. Gerçek olmayan haberler üretmeyi bırakın. YETER” yazarak Türk haber servislerine ateş püskürdü.

#3 Birbirlerine çok yakıştırdığımız Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti bebeklerine verecekleri ismi belirlediler. Çift Alperhan ve Efehan isimleri arasında kararsız kalınca, aile bireyleriyle bir araya gelip isme hep birlikte karar vermişler. Oğullarına 21 kişinin onayladığı Efehan ismi verilecek. Ne diyelim Allah analı babalı büyütsün şimdiden.

#4 Bir hamilelik durumu daha magazin dünyasının gündemindeydi. Herkesin parmakla gösterdiği genç ve güzel çift Pelin Akil ve Anıl Altan’ın bebekleri oluyor. ‘Ee zaten daha önceden biliyorduk’ diyenler. Durun! Pelin Akil ikizlere hamile ve Instagramdan yaptığı tatlı paylaşımında, yüzünden ne kadar heyecanlı olduğu anlaşılıyor. #

#5 Hızlı adımlarla yürüyen Sükan, bir yandan basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Son zamanlarda merak konusu olan Beşiktaş’ın Alman kalecisi Loris Karius’un tanışma isteğini reddetiği haberlerine açıklık getiren Ece Sükan “Ben hiç öyle bir teklif almadım. Çıkan haberler asılsız. Şu an sadece oynadığım diziye odaklamış durumdayım. Başka bir iş yapmak istemiyorum” dedi.

#6 Her dönem ikon olmayı başaran Hülya Avşar, yeni tarzıyla bir kez daha beğenildi. 55 yaşında olmasına rağmen fiziği ve güzelliğiyle genç kızlara taş çıkartıyor. Yeni tarzıyla yaptığı paylaşımı dakikalar içerisinde beğeni yağmuruna tutuldu.

View this post on Instagram

⭐️

A post shared by Hülya Avşar (@hulyavsr) on

#7 Eski sevgilisi Burak Deniz’i Instagram’da takipten çıkarıp engelleyen Büşra Develi’nin müzisyen Volkan Önol ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. İkili bir hafta önce Cihangir’deki Mini Müzikhol adlı kulüpte eğlendi. Geçen çarşamba gecesi de Soho House’daki bir partide samimi bir şekilde görüldü.

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı