Gündem

Boşanıyorlar! Acun Ilıcalı Ve Şeyma Subaşı’nın Dünden Bugüne Bütün Hikayesi

2009 yılından beri birlikte olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ayrılıyor! Birlikte olmaya başladıkları günden beri magazin dünyasının en çok konuşulan çifti, uzun zamandır aralarında ki sorunları çözmeye çalıştığı öğrenildi. Boşanma konusunu enine boyuna tartışan çift sonunda kararını verdi. Geçtiğimiz gece alınan kararla boşanmak için mahkemeye gidecek olan çiftin, dostça ve arkadaşça ayrılacakları konuşuluyor. Gelin hep beraber Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşının ilişkisini hatırlayalım.

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’nın okuduğu üniversiteye ödül almaya gitmesiyle başlıyor bütün hikaye. Acun’un ekibi orada Şeyma’yı görüyor ve dönemin en çok izlenen programı Var Mısın Yok Musun’a davet ediyor. Daveti kabul eden ve programa yarışmacı olarak katılan Şeyma Subaşı, 2 bölüm sonra yarışmacı koltuğuna oturuyor ve dünya televizyon tarihinin bir yarışmadan kazanılan en büyük ödülünü kazanıyor. ACUN ILICALI 😍

Bu yarışma bir başlangıçtı, harikalar diyarının kapısı açıldı. Acun Meyda’nın bir başka yapımı olan ‘Yok Böyle Dans’ programına kostüm ve tasarımlarla ilgilenmeye başladı. Sonra dedikodular dönmeye başladı. ‘ Acun’un yanında neden hep Şeyma var ?’ ‘ İş ilişkisinden farklı bir şey mi ? ‘ derken, dedikodular yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

O dönemlerde gündeme bomba gibi düşen ‘Şeyma Subaşı hamile mi ?’ iddiası ile tepkiler görmeye başladı Acun Ilıcalı. Bu yüzden bir ara ayrılık haberleri servis edildi magazin basınına. O sıralar Şeyma Subaşı ortalıktan kaybolmuştu, daha sonrada anlaşıldı ki rahat bir hamilelik geçirebilsin diye Amerika’daydı.

27 Ekim 2013’te Şeyma Subaşının ilk, Acun Ilıcalının dördüncü çocuğu olan Melisa dünyaya geldi. Magazin dünyasının ve ülke gündeminin başına bu ikili oturmuştu resmen, doğum hediyesine kadar her şey manteştti.

Mayıs 2017’de Şeyma Subaşı’nın bir paylaşımıyla evleneceğini duyurmuştu ve Eylül ayında Fransa’da St. Tropez’de dillere destan bir düğünle dünya evine girmişti. 

Evliliklerinden bu yana çok mutlu gözüken çift, dün gece aldıkları boşanma kararıyla birlikte, bu hafta mahkemeye giderek anlaşmalı boşanacaklar.

Sinem Umaş’ın yaptığı paylaşımda, ”Şeyma subaşı aylar önce Çağatay Ulusoyla bir mekanda eğlenip sonra evine gitmişler ve kameralara yakalanmışlardı Acun bu haberi asla yayınlatmadı ben de şaşırmıştım oha neden boşamıyor diye. Acun da bu sırada Defne Samyelinin kızına Londra’da ev almış. Vallahi billahi rezillik” diye iddia etmişti.

Öte yandan Subaşı’nın 3 Kasım’da Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına düştüğü notun Ulusoy’un dövmesinde yazan cümleyle aynı olması sosyal medyada olay yarattı.

Çağatay Ulusoy ;

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#delibal

Cagatay Ulusoy (@cagatayulusoy)’in paylaştığı bir gönderi ()

Şeyma Subaşı

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

But without the dark we’d never see the stars ⭐️

Seyma Subasi Ilicali (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı