Listeler

‘Allah Bir Yerden Alır Bir Yere Verirmiş’ Sözünün Kanıtı Gibi Görünen 18 Çirkin Ünlü

Kimi kendi tercihleriyle bıçak altına yatmaktan kimiyse doğuştan çirkin olan dünya starlarının kaçını tanıyorsunuz ? İşte bu listemizde sizler için dünyanın en çirkin 18 ünlüsünü yazdık.

18- Iggy Pop

Iggy Pop, rock şarkıcısı, şarkı yazarı, aktör ve Punk’ın büyükbabası olarak da biliyor. Punk’ın yaşayan efsanesi diyebiliriz onun için. 1947 yılında dünyaya gelen Iggy, heavy  metal ve punk rock türlerinden etkilenen garaj rock grubu The Stooges’un solistidir. Sahneden atlamalar, ki bunu yapan ilk insanlardan biridir, vücuduna çiğ et sürmesi veya kırık şişelerle kendini kesmesinden dolayı The Stooges’ın kötü bir ünü vardır. İşte sert olucam diye çirkin böyle olunuyor heralde.

17 – Steven Tyler

Boston kökenli hard rock grubu Aerosmith’in frontman’i ve vokalisti olmasıyla bilinen Tyler, Hollywood’taki  en seksi aktörlerin başında gelen Liv Tyler’ın babasıdır. Bir çoğumuzun hayal ettiği paralara sahip; ama çirkin mi çirkin.

16- Courtney Love

16 yaşında kendi başına yaşamaya başlamış ve dünyanın çeşitli yerlerinde striptiz yaparak hayatını kazanmıştır. 1987’de Alex Cox’un Straight To Hell fiminde rol aldı ve müziğe kesin dönüş yaptı. Ancak uyuşturucu bağımlısı olan bu ablamız gördüğünüz gibi oldu. Yani uyuşturucunun sizi güzel yapmadığını bir kez daha anlayabilirsiniz

15- Donatella Versace

Yıllar nasıl da geçiyor. Yetenekli, ünlü ve zengin ama o da diğer ünlülerimiz gibi oldukça çirkin. Defalarca bıçak altına yatmasına rağmen sonuç görselde ki gibi

14- Amy Winehouse

Kendine aşık eden sesi mi dersin, dinleyenleri uzaklara götüren şarkı sözlerimi orasını bilemem ama Amy’e aşık olmayan yoktu herhalde. Malesef uyuşturucu kurbanı olan Amy Winehouse, uyuşturucu sevdası yüzünden çirkinler kervanına katılan ünlüler arasında.

13- Ronaldinho

Adam bize Barcelona’yı sevdirdi be! Taraflı tarafsız herkesin sevgisini kazanan, bir çok gence futbol sevdirmiş biriydi. Ancak yetenekleri kadar güzel değildi kendisi. ‘Allah bir yerden alır, bir yere verirmiş’ sözünün kanıtı gibi kendisi.

12- Kelly Osbourne

“Ne yapayım, ben çirkinim” diyor Kelly ve aslında bunu herkes biliyor. İngiliz aksanı çok şirin ve çok sevilen biri; fakat Kelly tam bir şımarık çocuk ve bazen de çok sinir bozucu olabiliyor. Onun kilosuna takılmamak gerek çünkü sürekli değişiyor ve kimseyi ilgilendirmiyor. Şişman olmak çirkinlik demek değil ama Kelly çirkinler listesinde kendine bir yer edinmiş bile.

11- Rachel Dratch

SNL’deki skeçleri olağanüstü yetenekli ve harika bir oyuncu. Fakat listede o da kendine yer buldu.

10. Rosie O’Donnell

Rossie O’Donnell tam bir erkek Fatma ama listemizde olmasının sebebi bu tavrı değil. Tek kelimeyle çirkin, o kadar. Hatta kendisiyle ilgili sürekli capsler ile karşılaşabilirsiniz.

9- Kelis

Kelis’in böyle bir halde sokakta yürüyebilmesi bile cesaret örneği. Aslında bir erkek olduğuyla ilgili söylentiler ortada dolaşıyor ve kesinlikle bu kadında bir terslik olduğu kesin. Her fotoğrafında ağzı açık bir şekilde sanki insanları yiyecekmiş gibi bakıyor.

8-Lyle Lovett

Lyle Lovett kesinlikle birilerine şantaj yapmış olmalı, yoksa başka nasıl aktör olabilirdi bilinmez. Bir de bunun üstüne Julie Roberts’ın da bu adamla evlenmiş olması onun da deli olduğunu düşündürtmüyor değil.

7- Shane MacGowan

İrlandalı müzisyen, The Pogues’un orjinal şarkı yazarı ve şarkıcısı olarak biliniyor ve en çok da son 30 yılın en önemli ve şairane İrlanda şarkı yazarı olarak tanınıyor.

6- Clint Howard

O sadece çirkin. Fakat, bu durum onu da ünlü yapmıştır. 1959’da doğan aktör, Cocoon, Parenthooh, EdTV, Apollo 13, Austin Powers, That Thing You Do gibi birçok film de rol almıştır. 1998 yılında Howard, MTV’nin Yaşamboyu Başarı Ödülünü almıştır. 2 kez evlenmiştir, bu da görünüşünün önemli olmadığını gösteriyor.

5- Marty Feldman

Yine başka bir korkunç durum. Marty Feldman (1934-1982), İngiliz yazar, komedyen ve BAFTA ödüllü bir aktör ve Garves Hastalığı olarak bilinen tiroid bozukluğunun sebep olduğu kocaman gözleriyle tanınır. BBC için The Army Game, Bootsie and Snudge gibi durum komedileri yazmıştır ve sonrasında da yine BBC’de Marty adında kendi şovunu yapmıştır. Bunun dışında The Adventure of Sherlock Holmes, Smarter Brother ve Mel Brooks’un Silent Movie’sinde yer almıştır. The Last Remarkable of Beau Geste’ yi de yönetip baş rol oyunculuğunu yapmıştır. The Muppet Show’un “Arabian Nights” adlı bölümünde de konuk oyuncu olmuştur.

4 – Michael Berryman

Hayır bu makyaj değil. Los Angeles’ta doğan aktör, Hypohidrotic Ectodermal Dysplasia adında, az rastlanan, ter bezleri, saç, tırnak ve diş yoksunluğu olarak bilinen bir hastalıkla boğuşmaktadır. Wes Craven’in 1977 yapımı korku filmi “The Hills Have Eyes” filminde Pluto rolünde oynamıştır. Birçok bilim kurgu filminde rol almıştır, bunların arasında My Science Project (1985), Weird Science (1985), Armed Response (1986) ve Evil Spirits (1990) gibi filmler vardır. Bunlara ilaveten One Flew Over the Cuckoo’s Nest ve The Devil’s Rejects adlı filmlerde de oynamıştır. Star Trek: The Next Generation ve The X-Files adlı dizilerde de rol almıştır.

3- DJ Qualls

Aslında onun da çirkin olmak için kötü bir sebebi var. Fakat, tıpkı Berryman gibi o da bunu iyi bir şeye dönüştürmeyi başarmış. 14 yaşında Hodgkin’s lymphoma olarak bilinen bir çeşit kansere yakalanmıştır. Operasyonlar sırasında dalağı da alınan Qualls’ın, 2 yıllık amelliyatlar, kemoterapi ve radyasyon tedavileri sonrası, kanser hücreleri yok olmaya başlamıştır ama bu onda şu anki bu zayıf görünüşü bırakmıştır. 1997 yılında, Nashville Belmont Universitesi’ne girmiştir. David LaChapelle tarafından bir yerel tiyatro gösterisinde keşfedilmiş ve bir model olmuştur. Evet yanlış duymadınız bir model. Hem de Prada ve Calvin Klein ile çalışmıştır. Sonrasında da “Road Trip” adlı film ile şu anki ününe kavuşmuştur.

2- Jocelyn Wildenstein

İşte estetik ameliyat bağımlısı olmanın sonu! İsviçre’nin zengin isimlerinden olan Jocelyn, çirkin olmasıyla ünlü. Bu görünümünden dolayı, “Bride of Frankestein” a gönderme olarak “Bride of Wildenstein” (Wildenstein’ın gelini) adıyla anılır. Yıllarca neredeyse 4 milyon Amerikan Dolarını estetik amelliyatlara harcamıştır ve bu paranın tamamını sanat simsarı milyarder kocası Alec Wildenstein karşılamıştır.

1 – Michael Jackson

Başka birini mi bekliyordunuz? Michael Jackson eskiden başarılı bir zenci şarkıcıydı; fakat bunun sorumluluğunu alarak ününü ve yüzünü mahvetmişti. Günlük olarak değişmesi gerekiyormuş gibi gözüken bir burnu olan albino bir uzaylıya benziyordu. Eğer görünüşünüzden memnun değilseniz bir daha düşünün, sonunuz onun gibi olabilir.

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı