Listeler

8 Yaşında Görüp Aşık Olduğu Kadını Yıllar Sonra Bulup Evlenen Jason Momoa İçini Isıtacak Hikayesi

Her ne kadar kariyeri daha önce başlasa da tüm dünya onu, Game Of Thrones dizisiyle tanıdı. Canladırdığı Khal Drago karakteriyle hepimizin kalbinde taht kurdu. 8 yıl devam eden dizinin sadece ilk sezonunda oynasa da, ünlüler dünyasının son zamanlarda en çok dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Jason Momoa, Game Of Thrones dizisinden sonra birçok yapımda görev alarak kariyerini zirveye taşıdı. Hem yakışıklılığı hemde güçlü duruşu sayesinde birçoğumuz onun çapkın bir erkek olacağını düşünürdük. Ancak sosyal medyasını takip edenler ne kadar neşeli ve romantik olduğunu biliyorlar. Tam bir aşk adamı olan Jason Momoa’nın 8 yaşında aşık olduğu ve kadını yıllar sonra bulup evlenme hikayesini anlatacağız.

Lisa Bonet, 80’li yıllarda televizyon dünyasının önde gelen yıldızlarından biriydi. Jason Momoa’nun da onu ilk görüşü televizyon programı Cosby Show’ sayesinde olmuş.

Showu izleyen milyonlarca kişi arasında geleceğin Hollywood yıldızı Jason Momoa da bulunuyordu. Jason Momoa 8 yaşındayken Lisa Bonet’i gördü ve ona aşık oldu.

O yıllarda Lisa Bonet 20, Jason Momoa ise 8 yaşındaydı. Ancak onun kendisi için doğru insan olduğuna o zaman inanmış.

Momoa yıllar sonra verdiği bir röportajda Bonet’e olan aşkını şu sözcüklerle anlatmış; “8 yaşımdan beri, onu ilk kez televizyonda gördüğümden beri; “Anne, onu istiyorum. Hayatımın geri kalanında onunla olmak için uğraşayacağım.” dedim. Her zaman onunla tanışmak istedim. Her zaman bir kraliçeydi.”

Olayın üzerinden yıllar geçtikten sonra, takvimler 2005’i gösterdiğinde, ikilinin bir ortak arkadaşı sayesinde New York’ta bir caz kulübünde tanışırlar.

Jason bu anı o kadar uzun zamandır bekliyordu ki Lisa ile tanışacağı için saçına rasta bile yaptırdı. “Kafamı çevirdim ve onu gördüm, bana ‘Ben Lisa.’ dedi. Hemen yanımdaki arkadaşıma geri döndüm ve sessiz bir çığlık attım.” 🙂

Momoa’nın Bonet’i kazanması için Bonet’in eski eşi Lenny Kravitz ve kızları Zoe ile de anlaşması gerekiyordu.

Şaşırtıcı bir şekilde, işler herkesin beklediğinden daha iyi gitti ve zamanla Momoa, bu yeni ailenin bir parçası oldu. Hem Lenny hem de Zoe ile oldukça iyi anlaştı. Hatta Jason Mamoa ve Lenny Kravitz sık sık sosyal medya üzerinden birlike paylaşım da yapıyor. Lisa Bonet’in eski eşi Lenny Kravitz ise bir röportajında Jason Momoa ile yakın olması hakkında şunları söylemiş;” Ailelerimiz harmanlandı. Bonet’in kocasını seviyorum, o benim için bir kardeş gibi ve çocuklarını da seviyorum.”

İlk buluşmanın ardından kısa bir süre sonra sevgili oldular. İkili 2005 yılından beri devam eden ilişkilerini 2017 yılında evlilikle taçlandırdılar.

52 yaşındaki Lisa Bonet ile 40 yaşındaki Jason Momoa’nın dünyalar tatlısı iki çocuğu bulunuyor. 13 yaşındaki kızları Lola Iolani ve 11 yaşındaki oğulları Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha

Ünlü çift, çocukları konusunda da oldukça bilinçli. Çift çocuklarının ekran süresini kısıtlandırıyor bu nedenle katı ebeveynler gibi göründüklerini ancak bunun çocukların iyiliği için olduğunu dile getiriyor. Bonet; “Sosyal medyadan mümkün olduğunca uzak kalmanın onların hayal gücünü geliştireceğini düşünüyorum. Kağıt uçaklar yaparak saatlerce oynamalarını seviyorum. ”

Aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen Jason Momoa eşi Lisa Bonet’i ilk günkü gibi seviyor ve bunu dile getirmekten çekinmiyor.

Momoa Bonet ile ilgili olarak bir başka röportajda ise şunları söylemiş; “Kadınım, benim kraliçem. Ve eğer kadınına bir tanrıça gibi davranır, ona iyi bakarsan mutlu bir adam olursun.” Tabii ki bu sevgi karşılıklı. Lisa da Momoa hakkında söyledikleriyle onu sevdiğini ispatlıyor. “Jason, sevgi ve aile anlamına gelen alfa bir erkek. Jason bu gün ve çağda nadir bir erkeklik biçimini somutlaştırıyor, o bir lider, cömert.”

Kaynak : 1

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı