Eğlence

30 Yıllık Arkadaşlıklarını Ölümsüzleştirmek İçin Dövme Yaptıran Teyzeler

Gerçek dostluğun, yaşamdaki tüm engellerin ve sıkıntıların üstesinden gelmenize yardımcı olabileceğine inanılır. Fakat ne yazık ki, gerçeklik farklı bir hikaye anlatıyor. Bazen ilişkileri sürdürmek zor. Hatta her şeyden çok sevdiğimiz insanlarla bile anlaşamadığımız noktalar yüzünden yollarımızı ayırdığımız oluyor. Her arkadaşlık olmasa da, bazen arkadaşlıklar sona erer, ancak 30 yıl önce birbirleriyle tanışan bu hanımların başına gelen bu değil. Brezilya’lı iki kadın arkadaşlıklarının 30. yılını kutlamaya karar verdiler ve el ele tutuşmuş bira bardaklarını vücutlarına çizdirdiler.

Eski fotoğraflara bakabilir ve geçmiş zamanları birlikte hatırlayabilir ya da birbirinize unutulmaz hediyeler verebilir ve sarılabilirler. Ama onlar arkadaşlıklarını vücutlarına çizdirmeyi tercih ettiler. Her yere yanında götürmek, her baktığında görmek için.

Fotoğraf, kadınlardan birinin torunu tarafından paylaşıldı. Seçtikleri resmin hem sevdikleri şeyleri sembolize ettiğini söyledi: hem de sohbet etmek ve lezzetli bir içecekle dolu kupayı sembolize ettiğini söyledi.

Bu hikayeden pek çok insana dokunuldu, çünkü daha önce de söylediğimiz gibi, uzun yıllar sonra bir arkadaşlık kurmak kolay değil. Tüm okuyucularımızın hem aydınlık hem de karanlık anları güvenebilecekleri ve paylaşabilecekleri kişileri bulabilmelerini umuyoruz.

Kaynak : 1

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı