Gündem

15 Bin TL Maaş ve Dubai’de Ücretsiz Konaklama: Emirates Kabin Görevlisi Arıyor

Dubai merkezli dünyanın en büyük hava yolu şirketlerinden biri olan Emirates Havayolları, İstanbul ve Antalya’da kabin görevlisi alımı yapacağını duyurdu. İşe alım için şartları da açıklayan şirket, maaşın 2 bin 600 dolar olacağını duyurdu. Aynı zamanda, işe alımı gerçekleşen kişilerin Dubai’de elektrik, su dahil mobilyalı bir evi ücretsiz konaklama imkanı sağlayacağını duyurdu.

15 bin TL maaş ve Dubai’de ücretsiz konaklama fırsatı sunan Emirates, İstanbul’da 17 Ekim’de, Antalya’da 21 Ekim’de etkinlik düzenleyecek.

İşe alım etkinliğine katılmak için internet üzerinden başvuru yapmaları istenirken alım etkinliğinin yer bilgilerini daha sonra şirketin web sitesi aracılığıyla paylaşacağını duyurdu.

İşe kabul edilenler 7 aşamalı eğitimden geçtikten sonra Emirates uçaklarında yerlerini alabilecekler.

İşe alım süreci de CV inceleme ve değerlendirme, grup değerlendirmesi, erişim değerlendirmesi, online ingilizce değerlendirmesi ve davranış anketi, web tabanlı final görüşmesi olmak üzere 5 aşamalı olacağı bildirildi.

İşe alınanlar için 2 bin 600 dolar maaş ve Dubai’de ücretsiz konaklama

Başvurusu kabul edilenler, ekonomi 2 sınıfında uçanlara 2 bin 600 dolar maaş alacaklar. Tabi uçak tipi büyümesi ve kabin sınıfının değişmesi durumunda kabin görevlisinin aldığı maaş da katlanacak. Su, elektrik hizmetleri de dahil olmak üzere Dubai’de ücretsiz konaklama imkanı sağlayacağını bildiren şirket, çalışanlarının isteği üzerine yıllık 30 gün ücretsiz izin vereceğini de duyurdu.

Başvuru şartları ;

  • En az 21 yaşında olmak
  • Ayak uçlarında dururken 212 cm’lik kol erişimi
  • Minimum 160 cm uzunluk
  • Lise mezunu
  • İngilizcede akıcılık (yazılı ve sözlü)
  • Emirates kabin görevlisi üniforması içindeyken görünür dövmeler olmayacak
  • Sağlıklı bir Vücut Kitle İndeksi

Yorum Ekle

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı